1 Depo LPG ile kaç km gittik? | 9. Bölüm - PROJE39

#Proje39 Serimizin 9. Bölümünde 1998 model BMW 520i E39 ile uzun yola çıkıyoruz. Eren Tekin İstanbul'dan Çanakkale Gelibolu yarımadasına proje aracımız ile uzun bir yolculuk esnasında olan biteni aktarıyor. Ortalama 120 km/s hız ile BMW 520i E39'un LPG ile uzun yol tüketim performansını görmek için sizleri videomuza bekliyoruz. İyi seyirler :)
Proje39 7. Bölümünde aracımızın iç mekanındaki sorunları Maslak'ta yer alan Global Leather ile gideriyoruz.
web siteleri: http://globalleatherturkiye.com
-
Deri koltuklardaki yıpranma ve kirler boyama ile giderilirmi , deri koltukların yenilenmesi nasıl olur , direksiyon simidindeki deri nasıl değiştirilir , iç trimlerdeki deri ve plastik malzemeler nasıl temizlenir vb birçok sorunun cevabını bu bölümde arayacağız.
İçeride koltuklar ile başlayan yenileme operasyonunda koltuklardaki derilerin yenilenmesi gerekenler değişti ve boyandı, ayrıca kapı içlerinde yer alan tutamaklardaki çizikleri de boyama ile giderdik ve eskiyen direksiyonun kaplaması yenilendi.
-
Proje39 serimizin 8. Bölümünde Eren Tekin proje otomobilimizi detaylıca test edip analizlerini paylaşıyor. Bu otomobilin öne çıkan noktalarını,dikkat edilmesi gereken sorunlarını vb birçok noktayı videomuzda bulabilirsiniz.
-
Pist testleri ve güçlü Otomobiller videolarının tamamı: https://goo.gl/tGdJhs Nürburgring pistinde Fiesta ST nasıl kiralanır? https://goo.gl/G36P3n Spa-francorchamps pistinde Modifiyeli ve Standart BMW M3 pist için nasıl kiralanır? https://goo.gl/nKH9rj Audi RS6 testi: https://goo.gl/wAAU4Z Honda Civic Type-R pist testi: https://goo.gl/vYhTYG 180 bg Fiat Egea yarış otomobili testi : https://goo.gl/JwJVKn VW Golf GTI testi : https://goo.gl/zKY92H Test - BMW 428i xdrive vs 420d https://goo.gl/KJYVVj Karşılaştırma - VW Polo GTI vs Seat Ibiza Cupra (İstanbulpark) https://goo.gl/PDxbJW Porsche 911 GT3 testi: https://goo.gl/nLLEbv Offroad videolarının tamamı: https://goo.gl/3m91GV Jeep Rubicon : https://goo.gl/Y72Z23 VW Amarok vs Nissan Navara: https://goo.gl/pzgyb5 Ford Ranger vs VW Amarok: https://goo.gl/uP8S4d Otomobil Dünyam sizi sürüşe dahil etmek için yola çıktı. 2010 yılında, Eren Tekin liderliğindeki Otomobil Dünyam ekibi olarak sizlere eşsiz lezzette otomobil testleri hazırlamak için, Youtube kanalımız üzerinden haftada en az bir video ile karşınızdayız. Daha fazla test videosu görebilmek adına kanalımıza abone olmanızın, videoları paylaşma ve aktif olarak yorum yapmanızın bizim için çok önemli olduğunu da belirtmek isteriz. Teşekkürler. web sitemiz: goo.gl/FuEh2L Instagram sayfamız : goo.gl/vsLnB6 Facebook sayfamız : goo.gl/HntLF
DETAIL_ADS