10 Yaşında Sıfır Otomobil | AutoClub

Ekonomiyi sadece bir takım matematik veriler olarak görenlerin düştüğü hata onun insandan bağımsız olarak iyiye veya kötüye gittiğini düşünmeleridir. Halbuki bir problem insanda başlar ve insanda çözüm bulur. İnsanın kullandığı otomobille olan diyaloğu da ondan bağımsız değildir. Ciddi bir medeniyet argümanı ve kültür göstergesidir insan ve otomobil ilişkisi. Hayata, çevreye ve eşyaya baktığımız aynalardır otomobiller.
O aynaya baktığınızda çoğu zaman ne görüyorsunuz? Hor kullanılan, çabuk yıpratılan, yenisi için ömürlük borçlara girilen ve hızlı alınıp satılmaya çalışılan taşınabilir tüketim metaları mı? Bu aynada gördüğümüz kâbusu kim silebilir peki? Sadece insan. Usta insan. İnsan ustası, araba ustası. Her şeyin ustasına ihtiyacımız var. Çünkü; tamir edilmesi, onarılması gereken çok nokta var hayatımızda. Bizim odaklandığımız konu otomobiller. Otomobil ustası bir konuğumuzla dertleştik, söyleştik, alternatif çözümleri konuştuk bu filmimizde. Kevork Bayraktaryan. 25 senedir meşhur, işine delice bağlı bir usta. Yıllanmış ve yaşlanmış arabaları hayata geri döndürüyor. Artan vergilere ve fiyatlara ustalıkla çözüm buluyor, bulduğu çözümlerle otomobil tutkunlarına nefes aldırıyor. Çok keyifli bir söyleşi sizi bekliyor. İyi seyirler.

Henüz aramıza katılmadıysanız şimdi ABONE OL butonuna basabilirsiniz. Videomuzu beğendiyseniz sevdiklerinizle paylaşabilir veya eklemek istediğiniz konuları yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz.

AutoClub - Otomobil Tutkunlarının Buluşma Noktası
www.autoclub.com.tr
https://twitter.com/AutoClubTR
https://www.facebook.com/AutoClubTR
https://instagram.com/autoclubtr
DETAIL_ADS