Arabaya karşı motosiklet | Altın Elbiseli Adam anısına

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu anısına...

En sevmediğim gün oldu 25 Temmuz sayende. Çok değerli bir dost kaybettim o gün ve sonrasında geçen her gün daha da ölümsüzleştiriyor dostluğumuzu, tıpkı tüm sevenlerinin kalbinde yüreklerinde seni ölümsüzleştirdiği gibi.

Dün sensiz tam iki yıl doldu. Yine oturdum fotoğraflarına baktım, videolarını izledim. Ne büyük adamdın, ne büyük işler başardın... Ama amacına ulaştın, istediğini elde ettin. İnsanlara motosikleti sevdirdin, bir başka gözle bakmalarını sağladın. Belki farkında değilsin, ama birçok hayat da kurtardın.

Huzur içinde yat dostum, yine görüşeceğiz.

Burak Ertem


* Bu video, Şubat 2015 tarihinde Altın Elbiseli Adam YouTube kanalında yayınlanmıştır. Takipçilerimizin bir çoğu defalarca izlediğim bu enfes videoyu izlemediğini düşünerek bir kez de biz yayınladık ki onu tanımayanların Barkın Bayoğlu'nun nasıl biri olduğunu görsünler istedik.

#altinelbiseliadam #barkinbayoglu #benzintv

WEB SİTESİ
http://www.benzinmagazin.com

Sticker ve araç kokusu satın alarak bize destek olun: https://www.patreon.com/benzintv

SOSYAL MEDYA HESAPLARI
Instagram : benzin_magazin, burak_ertem
twitter :BenzinMagazin, burakertem
facebook : benzinmagazin

Bu otomobilin ayrıntılı fotoğraflarını incelemek, bilgisayarınıza indirmek isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lütfen, bu videomuzu izledikten sonra beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın ve abone olarak kitlemizi çoğaltmamıza yardımcı olun! Yaptığınız yorumları kesinlikle dikkate alıp, içeriklerimizi üretirken göz önünde bulunduracağımız unutmayın!

Bu videoda kullanılan tüm görüntü kayıtları Benzin TV ekibi tarafından kameraya çekilmiş olup, tüm kullanım ve yayın hakları Birileri Yayıncılık ve İletişim Tic Ltd Şti şirketine aittir. Birileri Yayıncılık ve İletişim Tic Ltd Şti izinsiz kullanılan görüntüler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.
DETAIL_ADS