Audi A4 Ailesi - Yenilenen Atletik DNA

A4 Avant, S4 Sedan ve A4 allroad quattro Audi DNA'sını yansıtan detaylarıyla yenilendi.

Audi A4 Avant yeni tasarım stiliyle önceki modelinden açıkça ayrılıyor. Yüksek kaliteli iç mekanda, öncü teknolojiler sayesinde günlük yaşamın hızına yetişebilirsiniz. Cömert kargo kapasitesi ise nakliye söz konusu olduğunda size esnek seçenekler sunuyor.

Audi S4 Sedan sportif tasarımı ile dikkat çekiyor: dış ve iç mekandaki S'ye özgü çok sayıda eleman, onu standart modelden ayırıyor. Güçlü ancak verimli bir motor, aracı sadece 4,8 saniyede 0'dan 100 km/s hıza çıkarıyor. Yeni bir tasarım dili ve yeni bir gövde sayesinde, sportif karakterini her zamankinden daha fazla gösteriyor. Yüksek kaliteli ve işlevsel olarak tasarlanmış bir iç mekan, yenilikçi teknoloji paketleriyle buluşuyor. Esnek ve kaliteli iç mekanıyla üstün bir rahatlığı deneyimlemenizi sağlıyor.

Audi A4 allroad quattro yerden yüksekliği, dışa dönük tasarımı ve yüksek derecede işlevselliğiyle birçok detayı içinde bulunduruyor. Standart olan quattro tahriki, allroad'a özgü standart şasi, isteğe bağlı sönümleme kontrol sistemi ve güçlü motorları sayesinde araç arazi sürüşleri için de ideal.
DETAIL_ADS