Audi A4 - Sportif Karakter

Yenilenen dış görünümüyle her zamankinden daha güçlü ve daha dinamik. Audi A4, daha sportif tasarım özellikleri sayesinde daha dinamik ve sofistike görünüyor. Üstelik her detayında bulunan Audi DNA'sıyla.

Audi A4 ’ün iç mekanında son derece geniş bir alan ve aydınlığı ve genişliği en üst seviyeye çıkarmak için özel olarak tasarlanmış bir düzenleme deneyimlersiniz. Dokunmatik ve doğal dil etkileşimine sahip sezgisel kullanım konsepti sayesinde Audi A4, büyük bir kullanım kolaylığı sunar.

Dijital gösterge paneli Audi sanal gösterge plus gibi opsiyonel teknolojiler için bilgi-eğlence sistemi seçiminizi yapabilirsiniz.

Şehir asistan paketi gibi farklı özelliklere sahip isteğe bağlı önceden yapılandırılmış paketler arasından seçiminizi yapın. Bu paket, park yardım plus ve geri görüş kamerası dahil olmak üzere şehir içi trafiğine yönelik sistemleri birleştirir. Paketin bir parçası olan çıkış uyarısı, arkadan yaklaşan diğer sürücüleri tespit eder ve gerektiğinde kapıyı bir LED sinyaliyle açarak sizi uyarır.

Audi A4, standart olarak Audi pre sense city ile donatılmıştır. Bu özellik, fren pedalının titreme ihtimali de dahil olmak üzere, sürücüyü 85 km/sa hızlara kadar olan olası çarpışma tehlikelerinde, görsel ve sesli olarak uyarır.

Audi A4’ün LED teknolojili farları, yandıktan hemen sonra gün ışığı kalitesinde aydınlatma sağlar. İsteğe bağlı olarak, dinamik aydınlatma ve dinamik dönüş sinyali özelliklerine sahip Matrix LED farları tercih edebilirsiniz. Matrix LED teknolojisi, bir kamera sistemi ile LED ışık kaynakları ve hassas optikleri birleştirir. Bu, sistemin yoldaki diğer alanları parlak bir şekilde aydınlatırken gelen araçları parlak ışık etkisinden korunmasını sağlar.

Sizi bambaşka bir konfora taşıyacak daha birçok özellik Audi A4’te sizi bekliyor.

https://www.audi.com.tr/tr/web/tr/modeller/a4/a4-saloon-2020.html
DETAIL_ADS