Audi A6 Avant – Kararlı ve Çok Yönlü

Olağanüstü mekan ferahlığı ve geleceğe yönelik dijital uyumluluk. Yeni Audi A6 Avant her açıdan galip. Dışarıdan bakıldığında sportif ve şık, içeriden bakıldığında sofistike ve cömert görünen A6 Avant, yenilikçi sürücü asistan sistemleri ile üst sınıfta yeni standartları belirliyor. Bir kez daha.

A6 Avant'ın ön kısmı ilk bakışta tüm gözleri üzerine çekme gücüne sahip. Çarpıcı bir şekilde ortaya konan tekerlek kemerleri, önlerden itibaren bir eğimle yükselen tavan hattı ve düz ve dik D sütunu, orantıların dinamiğini bir kez daha vurgulayarak, benzeri olmayan bir silueti tamamlıyor. Arka kısım ise özellikle tavan kenarındaki sportif spoyler ve karakteristik krom süslemelerle vurgulanıyor.

Audi A6 Avant'ın optimize edilmiş mekansal konsepti, sürücülere ve yolculara her zamanki cömert bagaj hacmi yanında sürücü ve yolculara daha fazla ayak, baş ve omuz alanı sağlayarak daha fazla özgürlük sunuyor.

Üzerinden yükleme seçeneğine sahip bölünmüş arka koltuk arkalığı, isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde uyum sağlamak için 40:20:40 oranında esnek bir şekilde katlanarak ayarlanabilir. 565 litreden 1.680 litreye kadar yükleme hacmi ile tüm seçenekler size açık.

Gelecek şimdiden burada: Mükemmel bir şekilde ayarlanarak bir araya getirilmiş sensörler, kameralar, radar ve ultrason teknolojisi ve bir lazer tarayıcı sürüş durumunuzu tespit eder ve değerlendirir, ihtiyaç duyduğunuzda size yardımcı olur ve başka alternatif olmadığında müdahale eder. Şimdiden geleceğin yollarında sürmeye başlamak için, otonom bir sürüş deneyimine giden yolda bize katılın.
DETAIL_ADS