Canavar arabalar yarışıyor... Vlog#15

Los Angeles (http://bit.ly/carviserVlog12 & http://bit.ly/carviserVlog13) ve New Port Beach maceralarını (http://bit.ly/carviserVlog14) geride bıraktık. Artık Defne’nin doğumuna kadar San Diego’dayız. Bu süreçte San Diego’da yaptıklarımızı da sizlerle paylaşıyor olacağız. Bu Vlog San Diego’daki ilk videomuz. Yenileri de gelecek hiç merak etmeyin. Ayrıca @carvisertv Instagram hesabımızı (http://bit.ly/CarviserInstagram) takip ederseniz InstaStory'lerde Vloglarda bulamayacağınız görüntüler bulabilirsiniz.
İlginç Instastory’lerle anlık olarak karşınızda olduğumu unutmayın...

Buradaki evimiz San Diego Padres beyzbol takımının maçlarını yaptığı Petco Park Stadı’nın tam karşısında. Yani buraya bir nevi beleş tepe diyebiliriz. Stadı panoramik olarak görebiliyoruz. Düşünsenize Galatasaray’ın, Fenerbahçe’nin veya Beşiktaş’ın stadını böyle görebildiğinizi.

Neyse biz San Diego’ya vardığımızda henüz beyzbol maçları oynanmıyordu. Onun yerine Petco Park Stadyum’u Canavar Araba Yarışları’na ev sahipliği yapıyordu. Monster Jam (https://www.monsterjam.com) diye adlandırılan yarış serisinde devasa lastikli, rengarenk, canavar arabalar birbirleriyle yarışıyor, tepelerden atlıyor, hunharca arabaları eziyor. Hot Wheels arabalarının adeta büyükleri bunlar. Bir tek Şimşek Mc Queen eksik. O da olsa tam olacakmış dedirtiyor.

Tabii yarışlar akşam yapılıyor. Biz de yarışlar başlayana kadar Ebru’yla biraz gezip, biraz da alışveriş yapıyoruz. Alışveriş yaptığımız markette Türk ürünleri bulmamız bizi çok sevindiriyor. Memleket hasreti çekerken bu markette bulduğumuz baklava, beyaz peynir, antep fıstığı bizi çok mutlu ediyor. Ama o mutluluk ve şaşkınlıkla Ebru’nun telefonunu markette unutması korkulu anlar yaşamamıza neden oluyor.

Başımızdan geçenlerin tamamı Vlog’da. Monster Jam – Canavar Arabaların yarış görüntüleri ise Vlog’un en sonunda. O nedenle videoyu sonuna kadar izlemeyi unutmayın. Çok keyif alacağınızın garantisini veriyorum...

Umarız bu videoyu beğenmişsinizdir. Gelişmelerden haberdar olmak için abone olmayı (http://bit.ly/carviser) ve çan simgesine tıklayarak bildirimleri açmayı unutmayın. Bir sonraki Vlog’da görüşmek üzere...

En çok izlenenler, bence izleyin...
Amerika’ya gidiyorum --- http://bit.ly/ carviserVlog11
1 milyon TL'lik otomobil aldım --- http://bit.ly/carviserVlog9
Avrasya Tüneli'nden geçtim --- http://bit.ly/carviserVlog7
Benzinli mi hibrit mi? Acaba hangisi? --- http://bit.ly/carviserVlog10
Toyota CHR --- http://bit.ly/carviserCHR
Honda Civic Type-R --- http://bit.ly/carviserTypeR
Renault Twizy vs Jetroll --- http://bit.ly/carviserTwizyJetroll
Honda Civic Sedan --- http://bit.ly/carviserYeniCivicSedan
Testler nasıl olmalı? --- http://bit.ly/TestlerNasilOlmali

Instagram hesabımızı takip edin... http://bit.ly/CarviserInstagram
Facebook hesabımızı takip edin... http://bit.ly/CarviserFacebook

Carviser Mobil Uygulamamızı indirin...
IOS için --- http://bit.ly/CarviserAppIOS
Android için --- http://bit.ly/CarviserAppAndroid