Geceyi Gündüze Çeviren Lanmodo Vast 1080P Night Vision

Gece, bilhassa karanlıkta araba kullanmak tehlikelidir. Yol kenarından önümüze çıkması muhtemel tehlikeler için görüş avantajımızı geri kazanmak adına farların aydınlatma kapasitesini yükseltmek diğer sürücüleri rahatsız ettiği gibi hayvanları da ürküterek büsbütğn tehlikeye neden olur. Kaldı ki sis ve dumanı, sağanak yağışı düzgün delerek aydınlatma yapabilen farlar pek az arabada bulunabilen donanımdır.

Lanmodo firması, sorunu çözmeye tersten yaklaşmış ve daha çok ışık yerine infrared kameranın güzel bir ekranla birleştirildiği bu ürünü satışa çıkarmış:

https://www.lanmodo.com/lanmodo-1080p-automotive-night-vision-system.html

Fikir çok güzel zira ek farların aerodinamik dezavantajı bir yana; farklı hava koşullarında, tabelalar ve kardan yansıyarak boş yolda kendi sürücüsünü dahi yorduğu bilinen gerçek.

Tüm detaylarını objektif ele alıp, bize ürün gönderdikleri için iltimas geçmeden deneyerek incelediğim bu ürünü sitelerinden "LMDNVS_OTS" kodunu kullanarak 50$ iskontolu alabilirsiniz. Ama önce buyrun bakın, fiyatını hak ediyor mu? iyi seyirler!

Otomobillerle ilgili her şeyin doğrusunu öğrenmek istiyorsanız kanalımıza abone olun ► https://goo.gl/ZXgxLT

Otomobil incelemelerimiz için ► https://goo.gl/jnbWzD

Web Sitemiz: https://otoseyir.com/
http://teknoseyir.com/k/otoseyir

Facebook: https://www.facebook.com/otoseyirdergi
Twitter: https://twitter.com/otoseyir
Instagram: https://www.instagram.com/otoseyir/

OtoSeyir YouTube kanalında yeni model otomobil incelemeleri, motorlu vesait teknolojileri ve araba haberleriyle birlikte trafik ve sürücülük kültürüne Türkçe bakış videolarını bulabilirsiniz.
DETAIL_ADS