Gündelik Jeep Grand Cherokee Kullanmak | Tüketim, Masraf, Kronik Arıza ve Her Şey

Sekizsilindir Youtube kanalımızda sizlere çok farklı serileri sunmaya gayret ediyoruz. Bun serilerden bir tanesi de şüphesiz "Gündelik" serimiz. Serideki 2. konuğumuz ise; 2007 model WK kasa Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD. Bir Amerikan araç olmasına rağmen Mercedes tekniğine sahip bu modeli detaylı bir şekilde test edeceğiz. Araç sahibinin yaşadığı her türlü tecrübeyi sizlere aktaracağız.

Gündelik W140 Mercedes S320L kullanmak videomuz;
https://youtu.be/eEiQAt2PXLU

Bu seride 90'lı ve 2000'li yılların lüks araçlarını gündelik olarak kullanan tecrübeli ve tabir-i caiz ise aracını adeta yalayıp yutmuş, takipçimiz olan sahipleri ile test ediyoruz. Sıfır km B segmenti HB fiyatına 15 - 20 yaşında lüks araç kullanmanın detaylarını öğreniyoruz. Daha önceden bu seride Mercedes'in en efsane modellerinden bir tanesi olan 1997 Model W140 kasa S320L modelini test etmiştik. Bu sayede araçla ilgili bilmek isteyebileceğiniz her şeyi sizlere aktarma şansını yakalamıştık.

Gerçek tüketim değerlerinden, MTV fiyatına, kaskosundan trafik sigortasına kadar genel kullanım masraflarını öğrenmiştik. Tabi bunlarla da bitmemişti. Aracın kronik sorunlarını, piyasa fiyatlarını, kullanım özelliklerini ve daha birçok yaşanmışlığı da sizlere detaylı bir şekilde sunmuştuk.

Gündelik serimizde yer almak ve aracınızla ilgili tecrübelerinizi bize aktarmak için instagram @sekizsilindircom adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
DETAIL_ADS