İkinci Elde En Çok Satan 10 Dizel-Otomatik

#İkinciEl #EnÇokSatan10 #DizelOtomatik

Arkadaşlar Yeni bir diziye başlıyoruz. İkinci elde en çok satanlar dizisi… Vee dizimizin ilk videosu, “İkinci elde en çok satılan 10 dizel-otomatik.” Başlıyoruz.

Bu dizide neler olacak? En çok satılan 10 dizel otomatik videomuzdan sonra En çok satılan 10 benzinli, Tüm modeller içinde en çok satılan 10 model, B-HB, B-Sedan, En çok satılan 5 C-sedan, C-HB, B-SUV, C-SUV, D-Sedan ve diğerleri. Hem de sadece modeli değil, o modelin en çok hangi donanım paketiyle tercih edildiğini de göreceksiniz. Bu arada siz videonun altına yorum olarak, “şu seriyi de yap Abi” derseniz belki bize parlak bir fikir verirsiniz biz de imkan varsa yaparız. Yeter ki siz bizi takip etmeye, abone değilseniz abone ol butonuna basmaya ve hemen yanındaki zile basıp bildirimleri açmaya devam edin. Evet, listemize başlıyoruz; her zaman olduğu gibi, 10’dan bire doğru.

Yeri gelmişken, bilgilerin kaynağını merak edenler için hemen söyleyim; bu bilgileri araştırıp derleyen Türkiye’nin en güvenilir veri mühendislik şirketi, Cardata. İşi sadece otomotiv verileri toplayıp analiz etmek ve elde ettiği verileri otomotiv distribütörleri, yetkili satıcılar, galeriler, sigorta şirketleri, bankalar, filo kiralama şirketleri ve internet ilan sitelerinin hizmetine sunmak olan Cardata, bireysel kullanıcılar için de Türkiye’nin en doğru ve en güvenilir ikinci el fiyat analizlerini hem internet sitesi hem de cep telefonu uygulamasıyla ulaştırıyor.
Volkswagen Jetta, Renault Fluence, Volkswagen Passat, Mercedes C200 d, Ford Focus, Volkswagen Polo, Chevrolet Captiva, Renault Megane


Daha fazla insanın bilgilenmesini istiyorsanız, bu videoyu paylaşın.
Beğendiyseniz beğen tuşuna basın.
Abone değilseniz aramıza katılın.
Aboneyseniz bildirimleri açmayı unutmayın.

http://www.mesutabi.com
https://www.facebook.com/otomobilinmesutabisi
https://twitter.com/OtoMesutAbi
Instagram: otomobilinmesutabisi
https://otoboni.com/otomobilinmesutabisi
DETAIL_ADS