İlk Sürpriz Videomuz | Dede'ye Müthiş 1957 Ford Sürprizi

Sekizsilindir Youtube kanalımızda bugüne kadar çok farklı konuları işledik. Teknik anlatımlardan, deneylere, klasik araç tanıtımlarından, 6x6 kamyonlara ve daha birçok ilgi çekici konu ile sizlerin karşısına çıktık. Ancak tek bir konu hakkında video yapamadık. O da belgesel kanallarında rastladığımız tarzda bir otomobil temalı sürpriz videosu. Bugünkü videomuz ise tam da bu konu hakkında olacak. 1957 Ford Custom 300 modeli ile aracın sahibi Dede'ye büyük bir sürpriz yapacağız.

Ancak konseptimiz alışık olduğumuz sürpriz videolarından biraz daha farklı. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var. Videomuzun sürpriz malzemesi olan 57 Ford marka aracı kaçırmadık ya da çalındı gibi göstermedik ve sürprizi de bunun üzerine kurmadık. Dede'ye sürprizi hazırlayanlar ise oğlu ve torunu. Kendileri, Dede'nin sahip olduğu araçlar içinde en sevdiği model olan 57 Ford'u çok güzel bir şekilde kendisinden habersiz bir şekilde restore ettiler. Üzerinde ellenmedik civata bile bırakmadılar.

Biz de sürprize dahil olduk. Sanki bir buluşmanın ortasında kalmış gibi Dede ile muhabbet ettik ve otomobiller ile ilgili anılarını kendilerine sorduk. Tabi burada kendisinin sahip olduğuna benzer bir 57 Ford aracımız olduğunu, restore ettiğimizi ve aracımıza bir göz atmasını da rica ettik. Sürprizi de tüm aile bireyleri ile birlikte aracın başında patlattık.

Sürpriz sonrasında ise, harika sese sahip bir V8 motoru olan 57 Ford'un sürüşünü hep beraber deneyimledik. İçi, dışı ve motoru müthiş bir şekilde restore edilen araca binerek, Dede'nin anılarını dinlemeye devam ettik ve araç hakkında o anki tecrübelerimizi de sizlere ilettik. Tabi bu sırada sizlere bol bol V8 sesi dinletmeyi de ihmal etmedik.

İlk kez böyle bir video yapmamız nedeniyle tereddütlerimiz de oldu. Acaba Dede sürprizi önceden anlar mı? ya da yaşanan duyguları sizlere o anki gibi aktarabilecek miyiz? diye endişelendiğimiz zamanlar oldu. Umarız yaptığımız işte istediğimiz başarıya ulaşmış ve sizlere bu sürprizi güzel ve o anki gibi aktarabilmişizdir. Videomuzu beğenmiş olmanız umuduyla iyi seyirler dileriz.
ÇEKİM
Abdurrahman ULUPINAR
KURGU
Burçin SAYIN
DETAIL_ADS