Proje39 Satıldı! Yeni Proje ne Olacak?

Arkadaşlar yeni proje aracımız ne olsun? Yorumlarınızı alt tarafa bekliyoruz. 10 bölümdür ilgi ile izlenen Proje39 serimizin artık sonuna geldik. Sizlerden gelen yoğun talep üzerine, aracımızı ikinciyeni.com üzerinden açık arttırma ile satışa çıkardık. Proje39 kaç paraya satıldı? Cevabı videomuzda.

Anadolu Grubu’na bağlı Çelik Motor’un bir şirketi olan ikinciyeni.com, ikinci el araç alım satımı konusunda farklı bir yol izliyor. Burada ikinciyeni.com, araç alım ve satımında olan birçok olumsuzluğun önüne geçebilmek için farklı bir yöntem kullanıyor. İstanbul ve Türkiye’nin birçok farklı bölgesinde yer alan ikinciyeni.com şubelerine satmak istediğiniz aracınızı getiriyorsunuz. Devamında kapsamlı bir ekspertizden geçirilen aracınız, satışa hazırlanıyor. Burada iki türlü satış yapma şansınız var. “Açık Artırma” ve “Hemen Al”. Aracınız kapsamlı bir ekspertizin ardından tercih ettiğiniz satış yöntemine göre diğer sahibini aramaya başlıyor.


“Açık Artırma” yöntemiyle satışta aracınız ihaleye çıkıyor. Tabi ki öncesinde aracınızın satılabileceği minimum bir fiyatı da siz belirliyorsunuz. Bu sayede aracınız sizin istediğiniz rakamın altında satılmıyor.

Hemen al yönteminde ise, aracınızı hızlıca satmak istiyorsanız ikinciyeni.com bu konuda size yardımcı oluyor ve aracınız listeleme yöntemi ile satılıyor.


ikinciyeni.com üzerinden araç alıp ve satabilmek için ön bir provizyon yatırıp sisteme dahil oluyorsunuz. Araç alıp veya satmazsanız bu provizyon size iade ediliyor.
DETAIL_ADS