Renault Clio RS 182 | Bir tur versene

Aras Dinçer ile Renaultsport Clio 182 inceliyoruz. Özel dokunuşlarla tam bir pit oyuncağına dönüştürülmüş 182 beygirlik Clio'da Bilstein B14 Nurburgring Edition coilover, roll cage, Recaro koltuklar ve hidrolik el freni gibi sürüş kalitesini ve zevkini artıran öğeler mevcut. Bunun yanında Speedline jantlar da bu otomobilin ne kadar zevkle hazırlanmış olduğunu yansıtıyor.

Kurgu: Ozan Baş

#Renaultsport #ClioRS #benzintv

WEB SİTESİ
http://www.benzinmagazin.com

SOSYAL MEDYA HESAPLARI
Instagram : benzin_magazin, burak_ertem
twitter :BenzinMagazin, burakertem
facebook : benzinmagazin

Bu otomobilin ayrıntılı fotoğraflarını incelemek, bilgisayarınıza indirmek isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lütfen, bu videomuzu izledikten sonra beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın ve abone olarak kitlemizi çoğaltmamıza yardımcı olun! Yaptığınız yorumları kesinlikle dikkate alıp, içeriklerimizi üretirken göz önünde bulunduracağımız unutmayın!

Bu videoda kullanılan tüm görüntü kayıtları Benzin TV ekibi tarafından kameraya çekilmiş olup, tüm kullanım ve yayın hakları Birileri Yayıncılık ve İletişim Tic Ltd Şti şirketine aittir. Birileri Yayıncılık ve İletişim Tic Ltd Şti izinsiz kullanılan görüntüler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.