Tozlu Garaj'a devam | Paletli Kar Aracı | Activ Snow Trac ST24

Tozlu Garaj'da şu ana kadar birçok yayın yaptık ancak yaklaşık 2 aydır yayınlarımıza biraz ara vermiştik. Bu süreçte Tozlu Garaj'da çeşitli çekimler gerçekleştirdik ve videolarını da yavaş yavaş yayınlamaya başlıyoruz. Bu doğrultuda; Garajı tanıttığımız ilk videomuzda, bahçede yer alan AS950 kamyon kasası üstünde, çok az bir kısmı görünen paletli küçük bir araç yer alıyordu. Bu aracın VW tekniğine sahip, NATO tarafından bile kullanılmış Activ Snow Trac ST24 modeli olduğunu tespit ettik.

25 yıl önce TEİAŞ yani Türkiye Elektrik İletim A.Ş.'den satın alınarak Tozlu Garaj'a getirilen bu ilginç aracı, ilk önce bulunduğu kamyonun kasasından vinçle indirecek, ardından da yeni evi olacak olan Rüya Garaj'a getireceğiz.

Bu sırada yaşadığımız tüm anları da sizlerle paylaşacağız. Bulunması oldukça zor olan Activ Snow Trac ST24'ün sahip olduğu özellikler ise oldukça ilginç. Daha sonraki videolarımızda detaya girerek aracı sizlere her açıdan tanıtacağız. Ama ilk önce yerini bir değiştirelim değil mi? İyi seyirler ;)
DETAIL_ADS