Tozlu Garaj'da hangi araçlar satıldı? Hangileri satılığa çıkacak? 2 yılda neler değişti?

Sekizsilindir Youtube kanalımızın belki de en ilgi çeken serilerinden bir tanesi Tozlu Garaj ile ilgili olan videolar. Başlangıçta 2 adet Mercedes'in 19 yıl sonra ilk marş videosu ile başlayan bu seri, daha sonra garajın gezilmesi ve garajda bulunan araçların tek tek tozlu incelemesi le devam etti. Ayrıca ara ara Mazda 626, 1964 Chevrolet, Opel Omega, VW Passat gibi araçları garajdan çıkartıp gıcır gıcır yaptığımız videolar da sizler tarafından büyük ilgi ve istek gördü. Bu arada gerek tozlu inceleme gerekse de yıkama ve ilk marş videoları ara ara gelmeye devam edecek. Bu arada son olarak araçların bazılarını satışa da çıkarmıştık. İşte bugünkü videomuz; sizlerden gelen yoğun istek sonucunda 2 yıl sonra Tozlu Garaj ne dırımda? Ne gibi değişimler oldu? Hangi araçlar satıldı? ve Hangileri de satılacak? gibi soruları cevaplar nitelikte. Hatırlanacak olursa benzer bir içeriği de "Tozlu Garaj!ın sahibi kim? Neden bu araçları biriktiriyor?" şeklinde sizlere sunmuştuk. Bu soru şüphesiz en merak edilen konuların başında geliyordu.

2 yıllık bir süreçte birçok aracın yeri değişti. Satılan ve temizlenip Rüya Garaj'a gelen araçlar nedeniyle de birçok yenilik oldu. Ayrıca dışardaki araçların bir kısmı da içeriye alındı., Bunların büyük bir çoğunluğu da kamyon, minibüs, kamyonet, SUV ve benzeri araçlardan oluşuyordu. Zaten bazı videolarımızda, bu yer değiştirme işlemlerini de sizlere göstermeye gayret göstermiştik.

Sonuç olarak 100'ün üzerinde aracın yer aldığı Tozlu Garaj'ımız dün nasıl, bugün nasıl? temalı bir videoyu sizlere sunuyoruz. Umarız videomuzu beğenirsiniz. Satılık araçlar için de instagram @tozlugaraj ve sahibinden.com @sekizsilindir tozlugaraj adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz.
DETAIL_ADS