Uluslararası 2 Prestijli Ödül Ford’un! | #FordTransitCustom #YeniFordRanger |Ford TR

Türkiye’de üretilen ve Ford’un elektrikli araçlar stratejisinin en önemli oyuncularından biri ve sınıfının ilk elektrikli modeli niteliğindeki Şarj Edilebilir Hibrit ile EcoBlue Hibrit Transit Custom hafif ticari modelleri “2020 Yılın Uluslararası Hafif Ticari Aracı (IVOTY)” ve yol maceralarının yırtıcı pick-up’ı Ford Ranger “2020 Uluslararası Pick-Up (IPUA)” ödüllerinin sahibi oldu!

Yeni Ford Transit Şarj Edilebilir Hibrit ile EcoBlue Hibrit modelleri, Fransa'nın Lyon kentinde düzenlenen özel bir törende, Avrupa'nın 25 ülkesinden 25 uzman otomotiv gazetecisinin oluşturduğu jürinin oy birliği ile verdiği kararla 2020 Uluslararası Yılın Ticari Aracı (IVOTY) ödülünü 6. kez kazandı.

Avrupa'nın 1 numaralı en çok satan pick-up'ı Yeni Ford Ranger ise yeni modeliyle 18 Uluslararası Yılın Ticari Aracı (IVOTY) jüri üyesini etkilemeyi başardı. Uluslararası Yılın Pick-up'ı (IPUA) unvanını kazanan Yeni Ford Ranger, 2.0 litrelik yeni EcoBlue dizel motoru ve gelişmiş sürücü destek teknolojileri ile jürinin büyük beğenisini kazandı.

Avrupa’nın en çok satan pick-up modeli Ford Ranger yeni 2.0 litre EcoBlue dizel motor ve yeni 10 vitesli otomatik şanzıman seçeneği ile sunuluyor. Yeni Ford Ranger Raptor ise zorlu arazi kullanımlarını destekleyecek şekildeki tasarımı ve 500 nm tork üreten 213 PS gücündeki motoru ve segmentinin en yüksek su geçiş derinliği ile imkansızın tanımını değiştiriyor.

#FordTransitCustom #EcoBlue #PHEV #YeniFordRanger #IVOTY #IPUA


Ford Türkiye resmi Youtube hesabıdır.

▶ YouTube https://www.youtube.com/user/FordTurkey
▶ Facebook https://www.facebook.com/FordTurkiye
▶ Instagram https://www.instagram.com/fordturkiye/
▶ Twitter https://twitter.com/fordturkiye?lang=en
DETAIL_ADS