Üreticiden Korkmadan Test | BMW 418i Gran Coupe F32 | Söylemeden Olmaz

Üretici korkusu olmadan, kasası değişmemiş ve hala satışta olan araçlarla yaptığımız "Söylemeden Olmaz" test serimize, geçtiğimiz haftalarda kendi aracımız VW Amarok ile başlamıştık. Yaklaşık 150.000km boyunca yaşadığımız tecrübeleri iyisiyle kötüsüyle sizlere aktarmıştık. Şimdi söz sizde ve serinin 2. bölümünde F32 kasa BMW 418i Gran Coupe modeli ile birlikteyiz.

Yapacağımız test sırasında, araç sahibi Kubilay Ersin'den bu aracı neden seçtiğini, motor ve sürüş özelliklerini, yaşam alanını, yakıt tüketimini, MTV, kasko ve trafik sigortası gibi maliyet kalemlerini, servis konularını ve aracın kronik sorunlarını dinleyeceğiz. Son olarak da aracını değiştirse ne tercih eder onu soracağız. Bunların haricinde bizim de geçmişte sahip olduğumuz E90 kasa 320d aracımızı baz alarak BMW'nin artı ve eksilerini sizlere aktarmaya gayret edeceğiz.

Testimizi gerçekleştirdiğimiz yer ise çeşitliliği ile Türkiye'ye renk katan Mardin şehri. Mardin Merkez'den Dara Antik Kenti'ne kadar olan 60km mesafeyi gidip gelmek kaydıyla aracı kısa da olsa deneyimleme şansımız oldu. 120km'lik seyahatimiz boyunca, farklı yol koşullarında gerçekleşen test tüketim değerlerini de sizlere detaylı bir şekilde aktaracağız. Umarız videomuzu beğenirsiniz. İyi seyirler.

Not: Sizlerin de uzun zamandır kullandığınız, kasası değişmemiş güncel araçlarını testimize bekliyoruz. Ankara'da ikamet etmemiz nedeniyle model bazında Ankara'da yer alan araçları öncelikli olarak tercih ediyoruz. Katılımlarınız ve ilginiz için şimdiden teşekkür ederiz.
DETAIL_ADS