Yeni Ford Ranger Raptor. Hükmetmek için tasarlandı | Ford Türkiye

Off-road performansı için yetiştirildi, her zaman hükmetmek için tasarlandı.

Yeni Ranger Raptor’u keşfedin 👉insert short-format link to RaptorMarket webpage

Her şey bir adım daha ileriye taşındı. Her özellik daha sıkı çalışıyor. Ranger Raptor tahtını işte böyle ele geçiriyor. Bu yeni nesil pick-up gittiği her yere işte böyle hükmediyor.

213 PS beygir gücü ve 500 Nm torka sahip Bi-Turbo EcoBlue dizel motor hem verimli hem de son derece güçlü. Benzersiz yüksek mukavemetli, düşük alaşımlı çelik şasi en zorlu off-road koşullarıyla bile başa çıkacak şekilde üretildi ve Fox Pro performans süspansiyonuyla desteklendi. Üstelik, vites değiştirme kulakçıklarıyla sunulan kusursuz 10 vitesli otomatik şanzıman ve Gelişmiş Arazi Yönetim Sistemi ile kontrol daima sizde.

281 mm’lik yerden yüksekliği ve 850 mm derinliğindeki sudan geçebilme becerisiyle başkalarının gitmeyi hayal bile edemeyeceği yerlere gidin. Her tür araziyi kolayca fethetmenize yardımcı olmak için tasarlanmış üstün off-road teknolojilerinin keyfini çıkarın.

Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş Sistemi ‘hareket halindeyken’ 4x2, 4x4 high ve 4x4 low modları arasında geçiş yapmanıza olanak veriyor. Yani kuru yollarda konforlu bir şekilde seyrederken daha yüksek yakıt ekonomisi için aracınızı 4x2 modunda kullanabilirsiniz. Ancak biraz off-road yapmak istediğinizde ya da yol koşulları kötüleştiğinde daha fazla yol tutuşu ve daha fazla kontrol için 4WD moduna zahmetsizce geçebilir, gerçekten heyecan verici bir off-road deneyimi için Baja modunu devreye sokabilirsiniz.

Elektronik Kilitli Arka Diferansiyel, derin çamur veya kar gibi zorlu arazilerde maksimum çekiş sağlamak için her iki arka tekerleğe de eşit güç gönderir. Eğim İniş Kontrol Sistemi, ileriye veya geriye doğru hareket ettiğiniz dik off-road inişlerinde pedallara dokunmanıza bile gerek kalmadan sabit bir hızı korumak için tasarlanmıştır.Buna Gelişmiş Devrilme Önleyici Sistemi ve Elektronik Denge Kontrolünü de eklediğinizde Ranger Raptor maceraya atıldığınız her yerde kendinizden emin olmanızı sağlar.

Eğim İniş Kontrol Sistemi hakkında daha fazla bilgi edinin 👉insert link to Hill Descent Control cut down video

En heyecan verici off-road deneyimi. Daha önce hiç gidilmemiş yerlere ulaşma özgürlüğü. Kısacası, eşi benzeri olmayan olağanüstü bir pick-up.

Daha fazlasını öğrenmeye hazır mısınız?
Yeni Ford Ranger Raptor’u keşfedin 👉insert short-format link to RaptorMarket webpage

___

[MARKET NAME] sosyal medyada takip edin:
▶ YouTube Aboneliği 👉[MARKET TO ADD LINK]
▶ Instagram 👉[MARKET TO ADD LINK]
▶ Twitter 👉[MARKET TO ADD LINK]
▶ Google Haberler 👉[MARKET TO ADD LINK]
▶ Ford Web Portalınız 👉[MARKET TO ADD LINK]
DETAIL_ADS