Yeni Ford Ranger Raptor | Tüm Zorlukları Aşmanın #biryolunubul! | Ford TR

Ulaşılamayana ulaş! Yeni Ford Ranger Raptor ile tüm zorlukları aşmanın #biryolunubul! #YeniRangerRaptor #IPUA

Yeni Ford Ranger Raptor sadece güçlü olmakla yetinmiyor, gücünü zekayla pekiştiriyor. Özel tasarlanan sürücü koltuğuna oturup benzersiz deri direksiyonu kavradığınızda çok sayıda gelişmiş sistemi elinizin hemen altında bulacaksınız. Güçlü ve yeni Arazi Yönetim Sistemi bunlardan sadece biridir. Sadece bir düğmeye basarak birbirinden farklı arazi türlerinde performansı optimize etmek için tasarlanan sekiz farklı mod arasından seçim yapabilirsiniz: Normal Mod, Spor Modu, Çim Modu, Çakıl Taşı Modu, Kar Modu, Çamur ve Kum Modu, Kaya Modu ve rakipsiz bir arazi performansı için Baja modu.

213 PS beygir gücü ve 500 Nm torka sahip Bi-Turbo EcoBlue dizel motor hem verimli hem de son derece güçlü.

Benzersiz yüksek mukavemetli, düşük alaşımlı çelik şasi en zorlu off-road koşullarıyla bile başa çıkacak şekilde üretildi ve Fox Pro performans süspansiyonuyla desteklendi.

Üstelik, vites değiştirme kulakçıklarıyla sunulan kusursuz 10 vitesli otomatik şanzıman ve Gelişmiş Arazi Yönetim Sistemi ile kontrol daima sende!

281 mm’lik yerden yüksekliği ve 850 mm derinliğindeki sudan geçebilme becerisiyle başkalarının gitmeyi hayal bile edemeyeceği yerlere gidin.

Her tür araziyi kolayca fethetmene yardımcı olmak için tasarlanmış üstün off-road teknolojilerinin keyfini çıkarın. Gerçekten heyecan verici bir off-road deneyimi için Baja modunu devreye sokabilir, moda girip zorlu yol şartlarına meydan okuyabilirsin.

Gelişmiş Devrilme Önleyici Sistemi ve Elektronik Denge Kontrolünü de eklediğinde Yeni Ford Ranger Raptor maceraya atıldığın her yerde kendinden emin olmanı sağlar.

Daha önce hiç gidilmemiş yerlere ulaşma özgürlüğü. Kısacası, eşi benzeri olmayan olağanüstü bir pick-up. Daha fazlasını öğrenmeye hazır mısınız? Yeni Ford Ranger Raptor’u keşfedin.

https://www.ford.com.tr/otomobiller/yeni-ford-ranger-raptor

Ford Türkiye resmi Youtube hesabıdır.

▶ YouTube https://www.youtube.com/user/FordTurkey
▶ Facebook https://www.facebook.com/FordTurkiye
▶ Instagram https://www.instagram.com/fordturkiye/
▶ Twitter https://twitter.com/fordturkiye?lang=en
DETAIL_ADS