Yeni Ford Ranger | Yeni ve Güçlü Özellikleriyle Kendini Bulmanın #biryolunubul | Ford TR

Yeni Ford Ranger ile meydan okumanın #biryolunubul.

Yeni Ford Ranger`ın 500 Nm tork üreten 2.0L çift turbo motoru ve 10 ileri şanzımanı ile 3,5 tona kadar çekme kabiliyeti ile gücünü hisset, tüm zorlukları aş.

Yeni Ford Ranger’ı keşfettikçe daha ileriye.
Otomatik Park Sistemi, Ön/Arka Park Yardımı, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma, Navigasyon, Şeritte Kalma Uyarısı ve Şeritte Kalma Yardımıyla Şerit Ayrılma Uyarısı, Çarpışma Uyarısı ile Uyarlamalı Seyir Kontrolü ve İleri Uyarısı, Elektronik Stabilite Programı, Yokuş Tırmanma Yardımcısı, Yokuş İniş Kontrolü gibi sürücü yardımcı özellikleri ile tüm yolculuklarınızı biraz daha ileriye taşımaya hazır. Yük Kontrolü ve Acil Durum Fren Desteği ise en zorlu anlarda yardımcınız olacak.

Tüm Wildtrak serisi HID Xenon farlar, gündüz yanan LED farlar ve LED sis farlarıyla donatıldı. Cesaretinizi ortaya çıkaracak tüm özellikler Yeni Ford Ranger’da sizi bekliyor.

Ford’un, estetik ve gücü bir arada sunduğu pick-up’ı, su geçişlerinde lider Yeni Ford Ranger karşınızda. Sesli komut sistemi, 8 inç dokunmatik ekranı ve SYNC 3 araç içi bağlantı sistemiyle Yeni Ford Ranger’ı çok seveceksiniz.

Daha fazlasını öğrenmek için Yeni Ford Ranger’ı hemen keşfedin. https://www.ford.com.tr/ticari-araclar/yeni-ford-ranger

Ford Türkiye resmi Youtube hesabıdır.

▶ YouTube https://www.youtube.com/user/FordTurkey
▶ Facebook https://www.facebook.com/FordTurkiye
▶ Instagram https://www.instagram.com/fordturkiye/
▶ Twitter https://twitter.com/fordturkiye?lang=en
DETAIL_ADS