Yeni Mercedes CLA 200 AMG

Mercedes'in dört kapılı kompakt coupe'si CLA, uzunca süre en düşük rüzgar direncine sahip seri üretim otomobil olarak, bir teknoloji şovunun parçası olarak satılmış, aerodinamik tasarımların göze hoş geldiği genel kabulünü bir kere daha haklı çıkartırcasına da spor görünümlü otomobillere meraklı insanların beğenisini kazanmıştı.

Lakin AMG gövde kiti ve büyük jantları, sanat eseri gövde tasarımının tılsımını bozuyor, rüzgar direncini vasat değerlere yükseltiyordu. Elbette müşterilerin çoğu güzel görüntüyü aerodinamik verimliliğe tercih etti.

Yenilenen A jenerasyonuyla Mercedes, ilk kez önden çekişli sedan modeli de satışa sunarak CLA'nın pabucunu dama atar gibi yaptı, artık en aerodinamik seri üretim otomobil olarak A sedan, sakin süzülüşleri seven müşterilerini bekliyor.

Artık sadece spor otomobilin bir kol, bir bacak vermeden sahip olunabilenini, Mercedes kalitesiyle almak isteyen müşterileri vurma görevi CLA ismiyle satılan modelde.

Taksi sarısı test aracımızın sizler için hakkını vermeye çalıştım, iyi seyirler!

Otomobillerle ilgili her şeyin doğrusunu öğrenmek istiyorsanız kanalımıza abone olun ► https://goo.gl/ZXgxLT

Otomobil incelemelerimiz için ► https://goo.gl/jnbWzD

Web Sitemiz: https://otoseyir.com/
http://teknoseyir.com/k/otoseyir

Facebook: https://www.facebook.com/otoseyirdergi
Twitter: https://twitter.com/otoseyir
Instagram: https://www.instagram.com/otoseyir/

OtoSeyir YouTube kanalında yeni model otomobil incelemeleri, motorlu vesait teknolojileri ve araba haberleriyle birlikte trafik ve sürücülük kültürüne Türkçe bakış videolarını bulabilirsiniz.
DETAIL_ADS